Představujeme Vám maminku Ivetu, které je 31 let. Přestěhovala se z Prahy do Nejdku, do pronajatého bytu. Iveta je milující a obětavou maminkou dvou dětí 3,5 leté Natálky a ročního kloučka Filípka. Druhé těhotenství prožívala bez podpory a pomoci nejen partnera, ale i blízkých. Čelila různým nástrahám života, které se samotnému člověku mnohem hůře zvládají. Sáhla si až na dno svých sil, v roce 2013 povodeň vzala její životní podnikání a pak přišla vážná nemoc. Potom vidina krásné pohádky a životní dar – ” moje usměvavý a nejkrásnější srdíčka na světě…bojovníky malý úžasný” – jak sama říká o svých dětech. Stále vše dělá srdcem, s láskou a neutuchající vírou, převážně s úsměvem na rtech a s každodenní myšlenkou, jak udělat život svých dětí krásnější a veselejší. Sama pomáhá jiným maminkám a hledá další možnosti a cesty. Svým příběhem jim dává naději, že vše se dá zvládnout. My bychom Ivetě rádi pomohli více, aby nebyla sama na řešení záležitostí, které jí přicházejí do života. Jeden z největších problému jsou samozřejmě finance. Iveta pobírá rodičovský příspěvek a příspěvek na děti, výdaje bohužel převyšují tyto příjmy. Ráda by se vrátila v budoucnu k podnikatelské, nebo jiné přínosné činnosti, má spoustu nápadu, jen realizace není ještě úplně možná. Nyní je plně oddaná péči dvou malých dětí, bez volného prostoru pro ni samotnou. Maminka Iveta dostala možnost využít malý kus zahrady ve velmi zanedbaném stavu, kde je nyní výběh pro psy a moc by si přála pro své děti udělat z tohoto výběhu obyvatelnou zahrádku, kde by si děti mohly společně hrát a být venku. Bude se hodit každá pomoc, každý materiál, co Vám třeba právě přebývá nebo překáží na zahradě a nemá využití, dětský venkovní nábytek či klouzačka, houpačka, venkovní kuchyňka, hračky, pískoviště na zahrádku…bude vděčná za cokoliv co by umožnilo dětem trávit čas venku na zahradě.

 

SPOJME SE A UDĚLEJME ŽIVOT HEZČÍ

BÁJEČNÉ TROJCE – MAMINCE IVETĚ, NATÁLCE A FILÍPKOVI

pomůžeme darováním těchto věcí :

různé zbytky ze stavby

venkovní nábytek i pro děti

vysavač

pískoviště a hračky na písek

dětská kuchyňka

klouzačka

houpačka

Z celého srdce děkujeme všem, kteří jste zareagovali na naši výzvu a mamince Ivetě darovali a také osobně předali a předáváte uvedené věci. Má opravdu velikou radost a Natálka s Filípkem ještě větší :-)). Děkujeme, za Váš zájem a Vaši  laskavost.

iconfinder_piggy bank_35057

Najdou se šikovné ruce, které by se rády zapojily do úpravy pozemku ?

Maminka Iveta, Natálka a Filípek, děkují celým srdíčkem a moc si váží jakékoliv nabídnuté pomoci <3.

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE S NÁMI.

Rádi bychom Vám poděkovali za dosavadní příspěvky a snahy v projektu POMÁHEJTE S NÁMI v pomoci se zahradou pro maminku Ivetu a její dvě malé děti…Nejvíce darů získala maminka hned první týden po zveřejnění a to z blízkého okolí od přátel, kteří se o projektu sdílením na fb dozvěděli a rádi mamince obratem darovali vše potřebné pro děti. Mamince jste společně pomohli sehnat zahradní kuchyňku, malou klouzačku, obchůdek, pískoviště, spoustu hraček na zahradu, skalničky, kytičky, stromky a posezení pro děti. Těší nás, že pomaháte s námi. ♥️ Chceme poděkovat mamince Denise Stehlíkové, Jitce Godzove, Marcele Petýrkové, Lence Bártové, paní  Radce  Kočvárové, Paní Zuzaně Polívkové ze Sokolova za všechny zmíněné dary a i všem dalším, kteří se o nás díky tomuto projektu dozvěděli a přispívali dál i k nám do centra…Maminka sehnala v blízkém okolí i dobrovolné pomocné síly, které pomohly a pomáhají dál s lopatou, krumpáčem, křovinořezem a přenášením kamení na pozemku, i Vám moc děkujeme. Větší zdržení nastalo v úpravě zahrady bagrem, kdy z jakékoliv přislíbené spolupráce nakonec sešlo, až sedmý kontakt, který během jednoho dne zafungoval, za maminkou vážil cestu až z Toužimi s mini bagrem na návěsu a zahájily se  potřebné úpravy. Maminka si bagr uhradila sama. Ještě jí čekají dokončovací práce na zahradě  návoz písku, hlíny a kamínků, úprava skalky a oplocení, bezpečnostní zábradlí pro děti, a založení trávníku. Pokud by někdo mohl ještě něčím přispět – materiálem, nebo příspěvkem do prasátka, maminka bude ráda.

                                                                                                                                     VELKÉ DÍKY VÁM VŠEM !!!

iconfinder_piggy bank_35057