BLOG

Dění a aktuality našeho spolku

2020 LEDEN
Měsíc leden 2020

27.1.2020 - Vzlet rakety
Tak to jsme nečekali...poslední dny jsme nedělali téměř nic jiného, než odpovídali na vaše zprávy, zvedali telefony..určitě bychom napočítali nějakou stovku :-)). Těší nás váš zájem, ceníme si, s jakou důvěrou se na nás obracíte se svou

22.1.2020 - Reklama
A je na oknech. Naše první reklama, logo ...vyjímá se krásně, je vidět. Lepení byla švanda...až po dvou dnech jsme zjistili, že nám schází čárka nad písmenem. Uff, naštěstí popelnice ještě nevyváželi, tak jsme ji úspěšně nalezli v tříděném odpadu na papír. A je tam. Všimli jsme si, že vaše pohledy směřují do oken v 1.patře našeho Centra. Děkujeme. Těší nás to :-).

15.1.2020 - Síla Facebooku
Myslíme na vás a s radostí jsme pořídili několik fotografií - výsledku našeho fyzického tvoření. Vaše komentáře jsou úžasné, děkujeme za váš zájem, za vaše sdílení, díky kterému tento náš příspěvek oslovil 108 812 uživatelů...ufff, je toto možné ? 952 sdílení...nevím, co více jsme si mohli přát. Přesně toto, aby se informace o pomoci potřebné skupince - samoživitelům, šířila po celém okolí. A šířila..oslovujete nás z celé republiky.

12.1.2020 - Nový přírůstek 
A je to tady....jsem babičkou...wau :-)). Klaudinku jsem si mohla přivítat na svět osobně. Povím vám, nevím jestli jsem zažila nějakou větší moc sdílením přítomného okamžiku zrození zázraku, neskutečného daru, který nám život dává. Ale díky za to, pokorně, s vděkem a s lásku.

6.1. 2020 - Otevíráme 
A je po svátcích. Letos jsme si odpustili lenošení u pohádek s mísou cukroví a trávili čas tříděním, rovnáním, vybalováním, přesouváním... Podařilo se a my otevíráme pro vás Centrum. Máme radost a těšíme se na příjemné setkávání.

2020 PROSINEC
Měsíc prosinec 2020

5.12 2020 - Mikulášská nadílka

V Nádechu neodnesl čert 👿 žádné dítě, a že někteří měli na mále! 🤫 Čerti anděl i Mikuláš si vyslechli krásné básničky i písničky, které měly děti a jejich maminky připravené, dostali krásné obrázky, a za to děti obdarovali sladkou odměnou ❤️

 

16.12 2020 - Otevření nového Centra pomoci a podpory v Karlových Varech

Dnes 16.12. jsme oficiálně otevřeli Centrum pomoci a podpory v Karlových Varech, najdete nás na Sedlecké 777. Fungujeme zde již měsíc, vydáváme potravinovou a materiální pomoc, ale až dnes jsme dotřídili, dorovnali a nachystali vše pro vás 🙂. 😍 Máme velkou radost, těšíme se na všechna setkávání s vámi . Děkujeme srdečně Obuv Leda p. Daně Hadačové za krásné regály a podporu ❤️, děkujeme všem laskavým dárcům a příznivcům, děkujeme za finační pomoc...bez vás by Nádech nebyl, tím čím jej společně vytváříme, příjemným, bezpečným prostorem, kde nabízíme pomocnou ruku a hledáme nové cesty....  Přijďte se nadechnout do Nádechu ☺️💕❤️.

2020 SRPEN
Měsíc srpen 2020

19.8. - Otevření nového centra Nádechu v Chebu

S velkou radostí Vám sdělujeme, že v Chebu ve středu 19.8.2020 od 14 - 18 hodin otevíráme Centrum materiální pomoci a volnočasovách aktivit. Pomoc je určena rodičům samoživitelům a jejich dětem ❤️, ale připravujeme spoustu aktivit a zajímavých projektů také pro širší veřejnost. Informace budeme průběžně vkládat a musíme říct, že se opravdu moc těšíme 🥰. Najdete se na Karlovce, Karlova 17, Cheb .