BLOG

Dění a aktuality našeho spolku

2021 ZÁŘÍ
Měsíc Září 2021

4.9.2021 - Akce Hurá do skoly

2021 SRPEN
Měsíc Srpen 2021

9.-15.8.2021 - Letní pobyt na chatě Mariánka

🤩💕❤ Letní pobyt dětí na Mariánské 🤩. Bezvadná parta dětí, která si uměla užít každý den. Týden plný dětského smíchu, radosti, soutěživosti, povídání, zpívání, tvoření, výletování a konání dobrých skutků 🙏😀😄😍. Děkujeme srdečně za krásné divadelní představení https://www.facebook.com/divadlozbedny/, které děti pobavilo, za nádhernou ohnivou show https://www.od-ignis.cz/, která děti nadchla, milé a ochotné Elišce Failové. Děkujeme za bezvadný zážitek v dětském světě na Božím Daru https://novako-ski.cz/, za poskytnutou slevu, ochotu a bezva spolupráci. Veliké poděkování posíláme https://mpkv.cz/cs za dárky pro děti a Martin Kordík a David Žigmond za připravený zábavný, akční a poutavý program, s ukázkou práce policistů . A nemohla chybět ani noční stezka odvahy a diskotéka 🤩😄. Děkujeme všem vedoucím Kačce, Lucce a Lenče, děkujeme dobrovolníkům Ilonce, Vandě, Pavlovi, Natálce, Daníkovi, Nelce a Martinovi, kteří se průběžně zapojovali do aktivit a poděkování posíláme také do kuchyně Jitce a Nikče, které bedlivě dbaly o plná bříška . Jsme rádi, že díky finanční podpoře - Česko-německý fond budoucnosti/ Deutsch-Tschechischer Zukunftsfonds, bylo možné realizovat letní pobyty pro děti. A těšíme se na dva víkendové pobyty pro rodiče samoživitele, které nás ještě čekají .

 

2021 ČERVENEC
Měsíc Červenec 2021

12.-18.7 - Letní pobyt na chatě Mariánka

💕 Za všechny piráty a pirátky z letního pobytu na Mariánské, bychom velmi rádi a srdečně poděkovali všem, kteří se osobně podíleli na této akci a všem, kteří přispěli materiálně a finančně. Děkujeme, že vám záleží na dětech, které to nemají úplně jednoduché, děkujeme za radost a překvapení, které jste jim udělali 😍🤩😃🙏💕. Velké díky mé dceři Kačí Kordíková, za připravený program a spoustu aktivit, za obrovský elán a nasazení 🙏❤. Velké díky kolegyňce Luciána Vávrová za péči o všechny děti, hlídání a neustálé jejich počítání 😁🙏❤. Velké díky kolegyňce Lenča Drhlíková za trpělivost při všech aktivitách, za výdrž a úsměv na tváři 🙏❤. Velké díky naší báječné kuchařce Zdeničce Zabloudilové, za kotle s jídlem a hromadu nádobí - všem opravdu moooc chutnalo 🙏❤. Velké díky skvělé fotografce Atelier Izabelle Tyrmer za krásné fotky 🙏❤. Velké díky Lukáši Vávrovi za bohatý potravinový příspěvek - ovoce, zelenina, salámy, sýry...a za krásné palačinkové překvapení na Božím Daru 😃🙏❤. Veliké poděkování Martinovi Pýchovi za úžasné omáčky, po kterých se děti olizovaly, za další potravinový příspěvek a čas věnovaný dětem v bazénu a na výletě 🙏❤. Veliké poděkování restauraci Jáchym https://www.restauracejachym.cz/ za úžasné burgrové překvapení, které udělalo mega velkou radost 😁🤩🙏❤. Veliké poděkování Elišce Ervové za báječné muffiny, jak jinak opravdu chutnaly ☺️😀🙏❤️. Veliké poděkováni Jiri Maria Krejcir za finanční dar, který jsme proměnili na zážitek v lanovém centru Plešivec https://plesivec.eu/atrakce/lanove-centrum se slevou a skvělou péčí 🥰 a báječné vodní dovádění v bazéně https://www.laznejachymov.cz/Agricola/, taktéž se slevou a vstřícnou obsluhou. Zbylo také na dárky, medaile, diplomy a zmrzlinové osvěžení pro všechny děti 🙏🥰❤. Velké díky všem dobrovolníkům - mému partnerovi Petrovi, mým dcerám Vanda Pavlovo Panda a Štěpa Štěpánka Havránková s partnery a mému synovi David Havránek. Velké díky Byl to krásný, veselý, hlučný týden, plný smíchu a dětské radosti 🙏😄❤️. Děkujeme ❣️

2021 ČERVEN
Měsíc Červen 2021

18.6. - Den dětí s Nádechem 2021

Den dětí předčil naše očekávání, děkujeme za obrovskou účast a vaši podporu. Jsme moc rádi, že jsme po období, které nebylo jednoduché pro nikoho z nás, mohli uspořádat něco milého a potkat se s vámi se všemi a sdílet společně trochu radosti.

Fotogalerie (160)

 

4.6. - Ocenění Křesadlo

Křesadlo - cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci 💕. Srdečně děkuji za toto krásné a prestižní ocenění, kterého si velmi vážím . Děkuji za příjemný večer strávený mezi všemi, kteří pomáhají, pomáhat si vzájemně je přirozené a normální 🙂. Naše planeta nepotřebuje více úspěšných lidí, ale potřebuje ty, kteří tvoří mír, léčí, obnovují a pomocnou ruku podávají....potřebuje více radosti a potřebuje šťastné a spokojené obyvatele . Děkuji 🙏❤️ Peťula Zábranová a Věra Luhanova, tepajícímu srdci Nádech - Cheb, které dobrovolně, dobročinně a velmi ochotně dýchají s Nádechem a pomáhají v dalších oblastech. Mám velikou radost, že byly vybrány a oceněny. Děkuji všem Nádechačkám, které aktivně pomáhají pomáhat Lucie Vajc, Janina Křížová , Kačí Kordíková , Nikol Tomínová , Martina Valentova, Jaroslava Vojtová, Luciána Vávrová,  Lenča Drhlíková , Lucie Kohoutová, Kateřina Nová a celé mé skvělé rodině, partnerovi 🥰, přátelům, kamarádům, příznivcům, podporovatelům a dárcům ❤️❣️. Žádná pomoc není malá - společně toho zvládneme víc .